Aktualności

lut
6

Bądź piękna w Dzień Kobiet!

Jednodniowy kurs makijażu na Dzień Kobiet. 8 i 15 marca 2017 r.

Rajstopy i goździki dawno odeszły do lamusa, nowoczesna kobieta chce się czuć i wyglądać pięknie przy każdej okazji, nie tylko w Dniu Kobiet. Wiedza i umiejętności nabyte podczas Jednodniowego Kursu Makijażu w SWiCh, pozwolą na poznanie i odkrycie siebie na nowo. Najbliższe spotkania planowane są na 8 i 15 marca.

lut
1

SWiCh w 60 sekund - Nowy projekt filmowy

Projekt filmowy - SWiCh w 60 sekund

SWiCh w 60 sekund to seria krótkometrażowych filmów, w których uczennice Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh podpowiadają jak wykonać makijaże na różne okazje. Idea zaczerpnięta jest z krótkich form filmowych królujących w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Snapchat.

sty
20

SPA z uśmiechem - czyli "Salon Ponętnych Alternatyw" i SWiCh

SPA z uśmiechem - czyli Salon Ponętnych Alternatyw i SWiCh w Teatrze Kamienica

20 stycznia 2017 r. w Teatrze Kamienica odbędzie się premiera spektaklu “SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw”. Nasza ekipa przygotowywała aktorów do sesji zdjęciowej promującej spektakl!

sty
12

Star Make-up Show z Ewą Gil. 29 I 2017 r.

Star Make-up Show z Ewą Gil w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh. 29 I 2017 r.

Programy telewizyjne, estrada, sesje fotograficzne z najsłynniejszymi postaciami polskiej sceny i… wizaż! Można to skojarzyć z jedną osobą - oczywiście mowa o Ewie Gil. Już 29 stycznia 2017 r. najsłynniejsza makijażystka w Polsce poprowadzi warsztaty w SWiCh!