Dzień otwarty i bezpłatne warsztaty: Eyeliner Workshop - 18 V (czwartek) o 17:00

≡ 26 kwiecień, 2017

Eyeliner dla większości kobiet stanowi nie lada wyzwanie. Jakich tricków użyć, by kreski na powiekach były idealnie równe? Te sekrety zdradzimy podczas pierwszego Dnia Otwartego SWiCh połączonego z bezpłatnymi warsztatami makijażu.

W tym roku cykl Dni Otwartych rozpoczynamy nieco wcześniej - pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy na 18 maja (czwartek) 2017 r., na godzinę 17:00. Każda osoba zainteresowana tematyką makijażu oraz nauką w SWiCh (na kursach i w szkole policealnej) otrzyma pakiet niezbędnych wiadomości, by podjąć u nas naukę.

Eyeliner Workshop - Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty makijażu. 18 maja 2017 r. godz. 17:00

Niekwestionowaną wartością Dni Otwartych SWiCh jest możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach makijażu oraz charakteryzacji. Jest to fantastyczna okazja do tego, by poznać wykładowców, sprawdzić wyposażenie pracowni i poczuć atmosferę panującą w szkole.

Cykl rozpoczynamy od tematu, który spędza sen z powiek niemal każdej kobiecie - czyli kreskom. Eyeliner workshop to nic innego jak warsztaty poświęcone właśnie temu zagadnieniu. Podczas zajęć wizażystka Małgorzata Bałdowska wykona pokaz makijażu, którego motywem przewodnim będą kreski. Następnie uczestnicy pod okiem wykładowcy będą próbowali samodzielnie wykonać piękne i równe linie - oczywiście prowadząca będzie podpowiadać, jak ułatwić sobie to zadanie.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.
Prosimy o przyniesienie własnych pędzli do eyelinera.

18 maja 2017 r. (czwartek), godz. 17:00 - 20:00

17:00-17:30 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole - Andrzej Sągin
17:45-20:00 Eyeliner Workshop” - Małgorzata Bałdowska

Warto zobaczyć