Współpraca z Marcelem Sabatem

≡ 17 lipiec, 2015

Młody i zdolny - aktor i projektant. Mowa o Marcelu Sabacie, z którym spotkaliśmy się 16 lipca przy okazji produkcji sesji zdjęciowej zapowiadającej jego nowego lookbooka.

Marcel Sabat podjął współpracę ze Szkołą Wizażu i Charakteryzacji SWiCH

Na co dzień Marcel gra w teatrze oraz na planach filmowych. Kilka miesięcy temu postanowił podjąć kolejne, artystyczne wyzwanie i wkroczył w świat mody. Spotkaliśmy się w studiu fotograficznym Warszawskiej Szkoły Reklamy. Sesja zdjęciowa rozpoczęła się o godzinie 10:30 i trwała 5 godzin.

Za obiektywem aparatu fotograficznego stanął Grzegorz Mikrut - fotograf mody i gwiazd. Na zdjęciach zobaczymy Marcela wraz z modelką - Klaudią Barcicką. O make-up modeli zadbała oczywiście Małgorzata Bałdowska (dyrektor i wykładowca Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH). Sesję zdjęciową zorganizowała Anita Kot.

Efekty współpracy są już widoczne na stronie internetowej Marcela Sabata.

Oceń:

Współpraca z Marcelem Sabatem